Onlinedergi Nasıl Çalışır ?

03.09.2016 01:31

Onlinedergi.net paket seçme ile başlamaktadır. Öncelikle size uygun paketi seçmek için şu ' linke ' tıklayabilirsiniz. Toplam sayfa adedinize uygun olarak sınırsız dergi oluşturabilirsiniz. Sizin toplam görsel adedinize uygun paketi seçmek için paketin altında  bulunan satın al butonuna tıklayarak sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Dilerseniz daha sonra o paketi yükseltebilirsiniz.  
 
Üyelik gerçekleştirdikten sonra giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ödeme yap sayfasına giderek ilgili paketi tekrar seçip hemen altında ödemeyi yapmak istediğiniz bankayı seçerek talep oluşturmanız gerekmektedir.  
 
İşleminizin hızlı ilerlemesini istiyorsaniz sonrasinda geçmiş ödemeler sayfasında bulunan ödeme bildirimi yap kısmından bildirim yapabilirsiniz. Yetkililere bildirim gittiği an incelemeye alınacak olup çok kısa zamanda paketiniz aktif hale getirilecektir.
 
Paketiniz aktif hale geldikten sonra dergi oluştur sayfasında dergi, katalog, gazete vb. bilgilerini seçmiş olduğunuz paket sınırları dahilinde, görsel ölçülerinize göre yatay - dikey veya kare görünümünü seçerek görsel ebatlarınızı piksel (px) türünden yazarak kaydetmelisiniz.  Sonrasında dergiler linkinden resim ikonuna tıklayip ilgili dergiye görselleri oluştururken yazdığınız piksel ölçülerindeki görselleri yükleyebilirsiniz. Bu ölçüler dergi ve katalog vb. online ortamda düzgün görünmesi için sizin tarafınızdan ayarlanmasi gerekmektedir. Görsellerinizi sırasıyla toplu şekilde de yükleyebilirsiniz. Son olarak tekrar dergiler listesindeki kod ikonundan ister ilgili derginizi kapak görunecek şekilde sitenize ekleyin, isterseniz sitenizde özel sayfa oluşturup iframe olarak derginin tamamını gösterebilirsiniz. Karar sizin sistem oldukça kolay son kullanıcıya hitap edecek şekilde hazırlanmıştır. Giriş yaptıktan sonra açılan anasayfadan günlük aylık istatistiklerinizi de desktop ve mobil adedine göre kontrol edebilirsiniz.

Sosyal Ağ'da Paylaş

Yorumlar

Nasıl Çalışır